TJX28ZRL
Малък 28 mm мотор-редуктор 12v 24v висок въртящ момент 5kg cm 100 rpm 60rpm 50rpm 1.5nm 3 вата rs 385 dc планетарен редуктор мотор ce rohs
Въведение
DC планетарен редуктор планетарен редуктор с директен ток 7.5 Nm 5 Watts
RS385 Микро щетков dc мотор с планетарен гироблок За комбиниране с
Енкодер сензор на Хол
може да се kombinira с магнитен енкодер
TJX28ZRL Series
Дименсионен чертеж чертеж на размерите (мм)
Снимка на мотора физическа снимка на мотора
Характеристики на мотора характеристики на мотора
Материал за жилища материал на монтираната повърхност Алуминиев сплав алюминиево сплав
Материал на зъбастата верига материал на гредите Прахова металика прахова металика
Обратно хвърчане заден зазор на шестерните ≤2°
Подшипници на изходната вала подшипници на изходния вал Кулачна подлога кугелни подшипници
Радиална сила радиална сила ≤3.5kgf
Аксилна сила 轴向力 ≤2.5kgf
Максимална притискова сила върху вала 主轴最大承受压入力 ≤10kgf
Радиаленinterspace 径向间隙 ≤0,1 мм
Аксиленinterspace аксиално пространство ≤0.3mm
Диапазон на оперативната температура диапазон на температурата за използване -20-120
Комутатор структура за комутация Четка
Посока на въртенето насочение на въртенето CW / CCW
Шум шум ≤50dB
Технически данни за DC мотор параметри на直流мотора
Стойности при 25-30 измерени стойности при стаяна температура
Модел
модел
Номинално Напрежение V
номинално напрежение
No-Load
параметри при празна заредка
Номинален
номинални параметри
Stall
параметри при блокирано въртене
Скорост
обороти
Текущи
ток
Скорост
обороти
Текущи
ток
Момент
момент
Изход
изходна работа
Eff
ефективност
Момент
момент
об/мин мА об/мин А mN.m Ш % mN.m А
RS385 12 4600 110 3680 0.25 4.98 1.92 64.83 14.94 0.98
RS385 24 5500 55 4400 0.15 5.10 2.35 64.20 15.30 0.84
Технически данни за мотор с греда параметри на редукторния мотор
Данни за гредата параметри на редуктора
Отношение на передача
коефициент на замедление n : 1
Брой стъпки на шестерните
стъпки на замедление
Дължина на редуктора
дължина на шестерната кутия (мм)
Ефективност
ефективност (%)
RS385-12V-4600R
Скорост без натоварване
скорост без натоварване (OБМ)
Номинална скорост
номинална скорост (OБМ)
Номинален въртящ момент
номинална моментна сила (Н.м)
Номинален въртящ момент
номинална моментна сила (KG.CM)
номинална моментна сила (LB.IN)
RS385-24V-5500R
Скорост без натоварване
Номинална скорост
номинална моментна сила (Н.м)
Криви на греден мотор пример за крива на редукторен мотор
Отношение на передача коефициент на замедление : 126 1.0 Амп. Насочване насочване : CW/CCW
При нулева тегловна теглота параметри при празна заредка
Скорост обороти : 43.6 Об/мин
Максимални моментни параметри 最大瞬时参数
Момент торк : 1987.5 mN-m
При максимална ефективност 最高效率点参数
Ефективност ефективност : 36.2 %
Момент торк : 459.63 mN-m
Скорост обороти : 33.7 Об/мин
Изход изходна мощност : 1.62 Ватти
При максимална изходна мощност параметри на максималната мощност на изхода
Скорост обороти : 21.8 Об/мин
Текущи ток : 0.34 Ампери
Комбинация за производство други аксесоари
Аксесоари име Напрежение напрежение Резолюция резолюция Брой канали Забележка
Магнитен енкодер магнитен енкодер 5V-24V 12ppr А